O Tredgate

Petr Fifka - Zakladatel Tredgate

Petr Fifka

Kontakt: petr.fifka@tredgate.cz

Petr začínal s testováním před více než 10 lety. Prošel si mnoha testing pozicemi. Začínal jako UAT tester, posouval se směrem automatizace testování, test leadingu a managementu. Má bohaté zkušenosti se školeními, mentoringem a konzultacemi. Pomoci může rovněž s nastavováním či revizí současných procesů a komunikace v projektu. Je aktivní v komunitě testerů, a to ať už jako podcaster nebo organizátor ve skupině [pro:]TEST! Nyní se už věnuje výhradně Tredgate a komunitě. Spolu s Markem tuto společnost založil.

Marek Mikel

Kontakt: marek.mikel@tredgate.cz

Marek se testování věnuje 8 let a prošel si projekty především v telco a bankovnictví. Má zkušenosti s projekty vyvíjejícími řešení automatizovaného poradenství, nastavováním procesu testování a automatizovaných testů, testováním celé aplikace včetně integrací. V současné době je aktivním školitelem aplikací pro testování a také vedl testovací akademii pro juniorní testery. Marek je spoluzakladatel Tredgate.

Marek Mikel - Spoluzakladatel Tredgate
Milan Pavelčák - lektor v Tredgate

Milan Pavelčák

Kontakt: milan.pavelcak@tredgate.cz

Milan se testingu věnuje již 4 roky. Začínal na pozici testeru v České Spořitelně, kde se do testingu dostal jako junior během studia vysoké školy. Během ní si zvolil specializaci zaměřenou na testování softwaru. Aktuálně pracuje v Accenture Song jako QA Engineer / People lead . V testování se zaměřuje na automatizaci, optimalizaci procesů, mentoring juniornějších kolegů a se školením má zkušenosti v rámci akademie pro lidi z Ukrajiny a také v rámci interního vzdělávání kolegů.

Fakturační údaje

Název společnosti Treducation gate s.r.o
IČO 14307430
Spisová značka C 363709 vedená u Městského soudu v Praze
Bankovní spojení2302141051/2010
AdresaPelušková 1443
Praha 9
19800

Zpracování osobních údajů

Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete zde.