JIRA & Confluence Mastery: Cesta k dokonalé produktivitě

Banner Jira & Confluence

Chceš se stát mistrem v JIRA a Confluence? Ať už jsi IT začátečník či zkušený profesionál, tento kurz je pro přímo pro tebe! Připoj se k nám a nauč se vše od správného použití nástrojů až po pokročilé triky, jako je JIRA Query Language (JQL) či práce s makry v Confluence. Kurz je plný interaktivních cvičení, praktických příkladů a skutečných problémů, které vás čekají v každodenní práci. Přihlas se nyní a staň se součástí další generace IT Expertů!

Vypsané termíny

TermínDélkaZačátekFormátCena
2.11.20231 den9:00Online, Google Meet3.990 Kč

CO SE NAUČÍM?

Připravili jsme pro tebe kurz, který tě provede světem nástrojů JIRA a Confluence. Je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé uživatele. Na našem kurzu se dozvíš vše, co potřebuješ k tomu, abys těmto nástrojům dokonale porozuměl a využíval je naplno.

Jsi nováček nebo seniorní IT Specialista? Tak i pro tebe je tento určený. Začneme zlehka a následně ti ukážeme i opravdové kouzla, která se dají v JIRA & Confluence dělat.

Jak školení probíhá?

Kurz je interaktivní a zaměřený na praxi. Zahrnuje množství cvičení, příkladů a praktických úkolů. Získáš praktické zkušenosti řešením skutečných problémů, se kterými jsme se na projektech setkali.

JIRA & Confluence školení probíhá ve vypsaných termínech výše online přes Google Meets a Google Classroom.

Začátek je v: 9:00
Končíme v: 17:00

V rámci školení děláme pravidelné pauzy a na oběd budeš mít hodinu dle toho jak se na kurzu domluvíme.

Osnova Jira & Confluence kurzu

Jira

  • Úvod do JIRA: podíváme se do nástroje JIRA, začneme od základů a prozkoumáme jeho kouzlo.
  • Vytváření projektů: Objasníme, jak využít tlačítko Create, vytvořit vlastní hlavní entity Epic a User Story.
  • Propojení a filtrování: Získáš hluboké porozumění pro využívání filtrů v JIRA. Prozkoumáme, jak propojit entity a efektivně spravovat své projekty. Stane se z tebe mistr v jazyku JIRA Query Language (JQL), což je klíč k pokročilému vyhledávání a reportingu v JIRA.
  • Transformace a Dashboard: Probereme hromadné transformace a vytvoříme vlastní Dashboard. Ponoříme se do světa Rich Filter, což je mocný nástroj, který přináší neuvěřitelnou flexibilitu a kontrolu nad vašimi daty. Díky filtrům budeš moci lépe analyzovat a prezentovat své projektové údaje.

Confluence

  • Úvod do Confluence: Představíme Confluence a její základní funkce, včetně editace stránky a formátování.
  • Týmová práce: Naučíme tě, jak vytvořit tým a jak efektivně spravovat své týmové projekty.
  • Práce s makry: Představíme ti několik užitečných maker v Confluence, které zjednodušují a zlepšují týmovou spolupráci.
  • Přesouvání stránek: Vysvětlíme, jak správně přesouvat stránky v Confluence.

Co ke Kurzu Jira & Confluence potřebuji?

Navrhli jsme kurz JIRA a Confluence tak, aby vyhovoval široké škále profesionálů. Je ideální pro IT specialisty na všech úrovních, od začátečníků až po zkušené IT profíky. Pokud se chceš naučit víc o těchto nástrojích a jejich využití v každodenní práci, na kurz se určitě přihlas

Projektoví manažeři najdou cenné lekce o tom, jak efektivněji řídit své týmy a projekty pomocí JIRA a Confluence.

Testeři získají vhled do toho, jak lépe sledovat a reportovat chyby, spravovat testovací scénáře a komunikovat s vývojovými týmy.

Týmy vývojářů ocení informace o pokročilých funkcích, které mohou zlepšit týmovou spolupráci a produktivitu.

Specialisté na business a data analýzy efektivněji využijí JIRA Query Language (JQL) a pokročilé filtry pro získávání a analýzu dat. Kurz jsme navrhli pro všechny úrovně znalostí tak, aby jsi naučené dovednosti okamžitě mohl/a využít v praxi.

Kolik mě to bude stát?

Cena za kurz je: 3.990 Kč

LektOR

Lektor kurzu Jira & Confluence

Marek Mikel

Marek se testování věnuje 8 let a prošel si projekty především v telco a bankovnictví. Má zkušenosti s projekty vyvíjejícími řešení automatizovaného poradenství, nastavováním procesu testování a automatizovaných testů, testováním celé aplikace včetně integrací. V současné době je aktivním školitelem aplikací pro testování a také vedl testovací akademii pro juniorní testery.