Kurzy

Předávání znalostí komunitě je jeden z našich hlavních cílů. Proto nabízíme mimo dlouhodobé akademie i kratší kurzy, které jsou zaměřené na konkrétní oblasti.

Pro firmy

Pro firmy máme připravené kurzy ze světa Testování i jiných IT oborů, jejich seznam nalezneš zde. Máš o školení zájem? Kontaktuj nás a my Vám postavíme školení přímo na míru.

Pro veřejnost

Pro všechny IT experty i ty, kteří se jimi chtějí stát máme vypsané kurzy. Pokračuj níže a vyber si kurz, který odpovídá tvým požadavkům.

Proč si vybrat naše školení?

Všechna naše školení, ať už krátkodobá či dlouhodobé akademie jsou vytvořeny tak, aby ti předaly znalosti a zkušenosti, které daný lektor má. Zaměřujeme se na oblasti, kterým rozumíme a s kterými denně pracujeme. Nepředáváme jen teorii, ale sdílíme konkrétní zkušenosti a příklady z každodenního života.

Naše kurzy ti budou sloužit i po jejich skončení. Budeš mít jako student k dispozici podrobná skripta, která slouží jako trvalý zdroj informací, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit. A za druhé máš budeš mít kontakt na naše lektory, kteří ti rádi poradí i mimo školení.

Školení jsou postavená tak, abychom ti předali praktické znalosti, tipy a triky. To ti pak zajistí, že probíranou látku a znalosti budeš moc používat v reálném životě. Účastí na našich také kurzech získáš přístup do naší sítě IT expertů, kde se můžete setkat a vyměňovat si zkušenosti s ostatními profesionály v oboru.

Vyber si naše školení a staň se součástí nové generace IT expertů.

Studentka připravující se na kurzy

Vypsané kurzy

Název kurzu Délka kurzu Forma kurzu Začátek kurzu Registrace
Testování v Playwright 2 dny Online 19.9.2023
Cypress Akademie 12 týdnů Online 19.9.2023
Performance testování v JMeter 6 týdnů Online 3.10.2023
Základy programování pro testery – Javascript 2 dny Online 30.10.2023
Jira & Confluence Mastery 1 den Online 2.11.2023
Postman pro testery – Contractors 2 dny Online Podzim 2023
Testovací Akademie 12 týdnů Prezenční Zima 2024
Testování Android™ 1 den Online Zima 2024

Co o našich kurzech říkají ostatní?

Matěj K.

Díky doporučení kamaráda jsem se zúčastnil kurzu úvodu do testování na Tredgate akademii. Byl jsem nadšený z kvality a praktičnosti kurzu, díky kterému jsem si našel práci jako junior tester. Kurz zahrnoval praktická cvičení, prezentace a teoretický výklad a umožnil mi tak získat přehled o základních principech testování. Tredgate doporučuji opravdu každému, kdo hledá kvalitní a praktický úvod do testování.

Martin G.

Péťa a Marek mají letité zkušenosti a bravurně je převedli do učebních materiálů, které pro nás měli vždy skvěle připravené.
Nejvíc se mi líbil Hackaton, kde jsme reálně pracovali na zadaných úkolech tak, jak může být náplní naší budoucí práce. Moc díky!

Jan Harák

Od Cypress akademie jsem očekával hlavně to, že mne naučí automatizovat v Cypressu (kdo by to taky čekal, že? 😀 ). Ve výsledku jsem dostal více než to. Součástí kurzu byly i základy programovaní, seznámení s OOP a zejména i principy a strategie pro efektivní vytváření automatizovaných testů. Byť se jednalo o dlouhodobější kurz, tak právě ta délka kurzu ovlivnila to, že jsem si byl schopen Cypress tzv. zavlastnit. Ve srovnání s jinými školeními, které jsou obsahově byť stejné, ale v kratším intenzívním podání, tak právě délka kurzu ovlivnila, že jsem Cypress schopen použít i po delší době od absolvování. Kurz je primárně zaměřený pro začátečníky, nicméně si myslím, že je vhodný i pro pokročilé.

Dušan Baran

Cypress Akademie je skvelou príležitosťou spoznať základy a pokročilejšie techniky písania automatizovaných testov a to od základov (tzv. špagety kódu) až po elegantné písanie kódu pomocou Fluent API a Page objektov. Okrem toho, budete mať možnosť vyskúšať si API testovanie, data driven testy, atomické testovanie, prácu s GIT-om a mnoho ďalšieho.
Po absolvovaní kurzu získate pevný základ pre automatizované testovanie. Tento kurz odporúčam nielen úplným začiatočníkom, ale aj skúsenejším testerom ktorí so Cypressom už pracujú a chcú sa posunúť o úroveň vyššie.