Dušan Baran

Cypress Akademie je skvelou príležitosťou spoznať základy a pokročilejšie techniky písania automatizovaných testov a to od základov (tzv. špagety kódu) až po elegantné písanie kódu pomocou Fluent API a Page objektov. Okrem toho, budete mať možnosť vyskúšať si API testovanie, data driven testy, atomické testovanie, prácu s GIT-om a mnoho ďalšieho. Po absolvovaní kurzu získate … Continue reading Dušan Baran

Tereza Vránková

Tredgate je super místo pro vzdělávání. Všichni lektoři jsou velice nápomocní, podporující a kompetentní. Jako člověk z úplně jiného oboru jsem absolvovala Testerskou akademii. Ta mi za pár týdnů předala vědomosti, které bych jinak získávala složitě, neúplně a nejspíše to v průběhu vzdala. Takto jsem s nabytými zkušenostmi získala práci, kde jsem již skoro rok, … Continue reading Tereza Vránková

Jan Harák

Od Cypress akademie jsem očekával hlavně to, že mne naučí automatizovat v Cypressu (kdo by to taky čekal, že? 😀 ). Ve výsledku jsem dostal více než to. Součástí kurzu byly i základy programovaní, seznámení s OOP a zejména i principy a strategie pro efektivní vytváření automatizovaných testů. Byť se jednalo o dlouhodobější kurz, tak … Continue reading Jan Harák

Jana L.

Můžu jen doporučit! pokud se bojíte změny kariéry a myslíte si, že IT není pro vás, tak vás kluci z Tredgate přesvědčí o úplném opaku. Kurzy jsou naprosto srozumitelné, naučíte se vše co je třeba proto, abyste se mohli ucházet o juniorskou pozici a navíc vám na konci pomohou s hledáním práce. Testovací Akademie je … Continue reading Jana L.

Jakub M.

Petr s Markem jsou opravdovými profíky a hlavně velcí sympaťáci. Výklad byl srozumitelný i laikovi a každou lekci jsem si užíval. Vyzdvihnout musím připravenou simulaci projektu v rámci hackathonu, kdy jsem si mohl otestovat nabyté vědomosti pod tlakem blížícího se releasu. Díky akademii brzy nastoupím jako Junior Tester.

Martin G.

Péťa a Marek mají letité zkušenosti a bravurně je převedli do učebních materiálů, které pro nás měli vždy skvěle připravené. Nejvíc se mi líbil Hackaton, kde jsme reálně pracovali na zadaných úkolech tak, jak může být náplní naší budoucí práce. Moc díky!

Florian Č.

Test akademii jsem objevil náhodou při hledání kurzů na internetu a jsem velice rád, že jsem ji absolvoval. Naučil jsem se spoustu jak technických věcí, tak i soft-skills, získal mnoho praktických zkušeností, našel partu super lidí a získal práci, ve které se mohu dále rozvíjet.

Lucie Dudová, O2 Czech Republic

Se školením jsme byli maximálně spokojeni. Školitel vše velmi dobře vysvětlil a probíral s nimi novinky, které se v rámci Playwright udály minulých měsících. Dále budeme rádi za případné pokračování kurzu.

Matěj K.

Díky doporučení kamaráda jsem se zúčastnil kurzu úvodu do testování na Tredgate akademii. Byl jsem nadšený z kvality a praktičnosti kurzu, díky kterému jsem si našel práci jako junior tester. Kurz zahrnoval praktická cvičení, prezentace a teoretický výklad a umožnil mi tak získat přehled o základních principech testování. Tredgate doporučuji opravdu každému, kdo hledá kvalitní … Continue reading Matěj K.