Kurzy

Jeden z cílů naší mise komunitě je předávání znalostí. Proto mimo dlouhodobé akademie nabízíme i kratší kurzy, které jsou zaměřené na konkrétní oblasti.

Pro firmy

Pro firmy máme připravené kurzy ze světa Testování i jiných IT oborů, seznam nalezneš zde. Máš o školení zájem nebo jsi nenalezl kurz pro tebe? Společně vše připravíme přímo tvé firmě na míru.

Pro veřejnost

Pro všechny IT experty i ty, kteří se jimi chtějí stát máme vypsané kurzy. Pokračuj níže a vyber si kurz, který odpovídá tvým požadavkům.

Vypsané kurzy

Název kurzuDélka kurzuForma kurzuZačátek kurzuGarant kurzuDetailRegistrace
Testování Androidu1 denOnline30.5.2023Petr Fifka Detail kurzu
Postman pro testery2 dnyOnline12.6.2023Contractors Detail kurzu
Základy programování pro testery (Javascript)2 dnyOnline8.6.2023Petr Fifka Detail kurzu
Testování v Playwright1 denOnline21.6.2023Petr Fifka Detail kurzu
Testování v Cypress1 denOnline25.6.2023Petr Fifka Detail kurzu
Cypress Akademie12 týdnůOnlinePodzim 2023Petr Fifka Detail kurzu
Jira1 denOnlinePodzim 2023Marek Mikel Detail kurzu
Testovací Akademie12 týdnůPrezenčníPodzim 2023Marek MikelDetail kurzu

Co o našich kurzech říkají ostatní?

Petr s Markem jsou opravdovými profíky a hlavně velcí sympaťáci. Výklad byl srozumitelný i laikovi a každou lekci jsem si užíval. Vyzdvihnout musím připravenou simulaci projektu v rámci hackathonu, kdy jsem si mohl otestovat nabyté vědomosti pod tlakem blížícího se releasu. Díky akademii brzy nastoupím jako Junior Tester.

Jakub M.

“Péťa a Marek mají letité zkušenosti a bravurně je převedli do učebních materiálů, které pro nás měli vždy skvěle připravené. Nejvíc se mi líbil Hackaton, kde jsme reálně pracovali na zadaných úkolech tak, jak může být náplní naší budoucí práce. Moc díky!”

Martin G.

Testovací akademie je skvělá příležitost pro ty, kteří uvažují o změně kariéry. Kurz je skvěle systemizovaný, a obsahuje spoustu zajímavého materiálu, vhodného k praktickému použití. Navíc bych chtěl pochválit individuální přistup lektorů, a přátelské prostředí během 11 úžasných týdnu.

Antonii K.

Test akademii jsem objevil náhodou při hledání kurzů na internetu a jsem velice rád, že jsem ji absolvoval. Naučil jsem se spoustu jak technických věcí, tak i soft-skills, získal mnoho praktických zkušeností, našel partu super lidí a získal práci, ve které se mohu dále rozvíjet.

Florian Č.